20 Mar 2012

kız düşürme yolları volume #2


“yok abi ya, benim kız falan bulacağım yok” diye ağlayan gençler, delikanlılar, orta yaşa ulaşmış kır saçlı olgunlar, toplanın işte size %100 çalışan bir kız düşürme (aslında bu tabiri kullanmam ama gençlere hitap ederken onların dilinden konuşmak lazım) repliği. gelelim kullanımına.

öncelikle bu sözü “pardon sizi birine benzettim”, “kusura bakmayın sizi falanca sandım” gibi çiğ sözlerle karıştırmayın. bu cümlenin sihri “o” vurgusundadır. nedir bu vurgu? hani amerikalıların “the one” dedikleri ruh ikizi durumu var ya işte bu “o” oradaki “o”dur. kızı birine benzetmek, biriyle karıştırmak meselesi değil bu, kızı “o”na benzetmek durumudur.

işte önemli mesele budur, kızın kendisini “o”na benzetildiğini anlaması. yoksa yukarıda bahsettiğim çiğliğe düşersiniz ki sonu hüsran olur. bu cümleyi yavşak gibi “eheheh sizi ona benzettim pardon ya” diye kurmak var, buğulu gözlerle, hafif yıkılmış bir edayla, sözler boğazınıza düğümlenmiş gibi çıkarken “pardon..(es veriyoruz) sizi “o”na (vurgulu söylüyoruz) benzettim…(es veriyoruz, gözlerimizi kızdan ayırıp yavaşça yere doğru eğerken ve kızın omzuna dokunan elimiz hafifçe aşağı düşerken tekrardan) pardon…” diyoruz.

bu cümleyi anlattığım gibi kurup da, o kızı alıp gidemeyenler beni bulsun, yüzüme tükürsün. çalışmama ihtimali yok!

kolay gelsin… pardon… aferin oluyor.

1 yorum:

  1. Diazepam Tablets .Com, A Diazepam UK online trusted and reliable supplier with next day delivery. Offering quality with the lowest pricing online in the uk.
    Diazepam | Buy Diazepam | Diazepam UK Supplier

    YanıtlaSil