20 Mar 2012

kız düşürme yolları volume #1


bugüne kadar yazdıklarımdan ibret alıp, onları uygulayıp hala sap gibi dolaşanlar varsa kulak versinler. işte size %100 çalışan bir kadın düşürme, sevgili yapma, tek gecelik ilişki yaşama sözü. gözünüze kestirdiğiniz kadının yanına hayattan bezmiş bir ifade ile gidip oturuyorsunuz (bu barda olabilir, barda değilseniz yakınlarında durmanız da yeterli). bir süre takıldıktan sonra “parfümünüz…” deyip bekliyorsunuz. kadın büyük ihtimal size “efendim?”, “pardon”, “anlamadım”, vb. bir laf edecektir işte bu noktada lafı koyuyoruz. “parfümünüz, o da bu parfümü kullanırdı…” deyip içleniyoruz, mümkünse kendimizi fazla kaptırmadan bir iki damla gözyaşı döküyoruz.

eğer bu noktada kadın sizi teselli etmiyorsa, üzülme, sıkılma, kimdi o? gibisinden sorular sormuyorsa fazla oyalanmayın hemen yeni bir hedef bulun, ama tek bir ilgilenme cümlesi kurarsa hayırlı olsun. direkt alıp gidin. bu yöntem 100 kadından 98’i üzerinde etkilidir, kalan 2 kişiye de sevgilileri olduğu için etki etmemiştir. yoksa başka türlüsü mümkün değil.

ilk çocuğunuza benim adımı verin yeter, başka bir şey istemiyorum.

1 yorum:

  1. Diazepam Tablets .Com, A Diazepam UK online trusted and reliable supplier with next day delivery. Offering quality with the lowest pricing online in the uk.
    Diazepam | Buy Diazepam | Diazepam UK Supplier

    YanıtlaSil