20 Mar 2012

kadınlar neden mastürbasyon yaparken yakalanmaz?

gayet mantıklı bir durumdur. erkeklerle kıyaslandığında mastürbasyon yaparken yakalanan kadın sayısı ihmal edilecek kadar düşüktür. bunun türkiye’ye özgü sebepleri arasında ilk sırayı kadınların çok fazla mastürbasyon yapmamaları ve yapacakları zaman pat diye birinin dalma ihtimali olmayan yerleri tercih etmeleri gelmektedir. ancak olaya global açıdan yaklaşırsak da kadınların mastürbasyon yaparken yakalanmadıklarını görüyoruz. bunun da sebepleri var.

birincisi kadınlar mastürbasyon yaparken herhangi bir şeyi dışarı çıkarmaları gerekmiyor, aksine ellerini içeri doğru sokmaları ve küçük hareketlerle olayı sürdürmeleri gayet basit. hal böyle olunca acil bir durumda sadece ellerini çekmeleri kafi oluyor. oysa erkeklerin ellerini çekip bükülmesi olanaksız bir şeyi donun içine iteklemeleri de gerekli ki kolay olmuyor. araba farı görmüş geyik gibi kalakalıyor erkek milleti.

ikinci en önemli sebep ise, kadınların mastürbasyon yaparken çok daha hızlı şekilde boşalıyor olmaları. sevişirken 35 dakika bana mısın demeyen kadın, mastürbasyon yaparken 3 dakika gibi bir sürede ellerini yıkayıp işine dönmüş oluyor. yani erkeklerin tam tersi, erkekler sevişirken 3, mastürbasyon yaparken 13 dakikada boşalırken kadınlar sevişirken 35-55, mastürbasyon yaparken 2-4 dakika arasında orgazma ulaşır. bunun sebebi erkeklerin mastürbasyon yaparken bir şeyler izliyor, bir şeylere bakıyor olmasıdır. oysa kadın gözünü kapattı mı bütün dünya emrinde.

evet, bu basit sebeplerden dolayı kadınların mastürbasyon yaparken yakalanmaları zordur. orgazm eğrileri erkeklerde olduğu gibi bir parabol çizmediğinden, bir tepe nokta barındırmadığından, zirveye ulaşmanın ardından plato yaptığından orgazma ulaşmış bir kadını yarıda bölseniz size “buyurun, ne vardı?” diyebilir. ama orgazm anında bir erkeğin odasına dalsan itfaiye eri gibi suyu tükenene kadar sulamaya devam ederken böğürmeyi de ihmal etmez.

evet, son olarak neymiş, olm ne bitmez çilemiz var lan bizim. saygılar.

1 yorum:

  1. Diazepam Tablets .Com, A Diazepam UK online trusted and reliable supplier with next day delivery. Offering quality with the lowest pricing online in the uk.
    Diazepam | Buy Diazepam | Diazepam UK Supplier

    YanıtlaSil