12 Oca 2012

önüne gelene sakın evlenme diyen evli erkek


"sen niye evlendin abi o zaman" dediğinizde şaşmaz bir şekilde "biz yaptık bir hata, aynısını sen de yapma" diye cevap veren erkektir aynı zamanda. kendisi evlenmiş, çocuk yapmış, hayatını yoluna koymuş, akşam eve gidince yemeği önüne gelen, çamaşırları yıkanan, ütülenen, hafta sonları pikniğe giden, düzenli bir cinsel yaşamı olan bu adam ister ki başkaları bunlardan istifade edemesin, evlenip bir yuva kurmasın.

lan madem bu kadar pişmansın, milleti evlendirmemek için elinden geleni yapıyorsun hala ne bok yemeye evlisin sen? boşan o zaman, ama yok, bunu dediniz mi cevabı yine hazırdır "çocuk olmasa..." bunlara itimat etmeyin arkadaşım. evlenen her erkek evliliği yermek gibi bir yükümlülüğe sahip anasını satayım. adam evleneli daha 2 ay olmuş, arkadaşına "sen sakın evlenme" diyor. sanırsın eğer evlenmeseydi dünya seyahatine çıkacaktı, her gün başka bir kadınla yatacaktı, hayallerinin peşinden koşacaktı amına koyduğumun yalancıları.

bekarken otuzbirden eli nasır tutmuş, akşamları 3 günlük makarnayı yiyen, aynı iç çamaşırını 1 hafta giyen adamların "ben evlendim hata yaptım" demeleri yok mu oracıkta yüz üstü yatırıp üstlerine çullanasım geliyor. hayır, mahallede kuruyemişçin var evlenmesen ne bok yiyecektin anlamıyorum ki? en büyük eğlencesi dükkanın önünden geçen kızların götlerine bakmak olan bir adam evlenmeyip de ne yapacaktı? daha çok mu otuzbir çekecekti? be amın oğlu karın yatınca git yine çek otuzbirini bu kadar sevdalıysan.

bir daha size "sakın evlenme" diyen evli bir erkeğe rastlarsanız, ne yapayım diye sorun, "ne yapayım senin gibi otuzbirde rekor üstüne rekor mu kırayım" deyin.

evlenin arkadaşım, mahallenin bakkalı evlilikten pişmansa o onun problemi. sanırsın evlendikten sonra artık kendine yeterince özgür alan bulamıyor iblis. bulsan ne yapacaksın? iddia mı çalışacaksın?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder