28 Kas 2011

Seksin kitabını yazan eş dost kocaları


ben, seksin kitabını yazmış, haftanın 7 günü sevişen, sevişirken kadının ruhunu okşayan, duyarlı, hassas, sevişmede kadının aldığı zevki kendi zevkinden önde tutan, sevişmenin ardından duş alıp çay koyan bu orospu çocuklarından sıkıldım arkadaş. eşimin bütün arkadaşlarının kocası seks konusunda kompetan olur mu amına koyim. yok sevil’in kocası sevişmenin başından oralsız kalkmıyormuş, yok ayla’nın kocası önce masaj yapıp kıvama getiriyormuş, yok nihal’in kocası çift vurup tek sayıyormuş, vs. bu ne lan? her gün bunlardan biriyle uğraşmaktan kendi sevişmemi unuttum yemin ediyorum.

yahu diyorum eşime, sen de salla, eşim beni amuda kaldırıp sever de, yatakta sevişmeyi unuttum mutfak masasından indirmez beni de. sanki amına koyim ayla’nın kocası masör, her sevişmede masaj yapıyor, yumuşatıp öyle siki…yahu sen de salla. kadın milleti bunu biz erkekleri gaza getirmek için mi söylüyor yoksa bu anlatılanlara gerçekten inanıyor mu merak ediyorum. yani necla “benimki çıkarmadan iki yapamazsa oturup ağlıyor” dediği zaman buna inanıyor mu karşı taraf? beni siksinler eğer necla’nınki hayatında bir defa çıkarmadan iki yaptıysa. karı pornoda görmüş, kendi herifine mal ediyor besbelli.

ama bu kadınlar arasında gizli bir anlaşma. aralarından birisinin erkeğinin performansında düşüklük olursa, diğerleri arkadaşlarını, rekabetin getirdiği gazdan yararlandırmak için verdikçe veriyor odunu. başka mantıklı açıklama bulamıyorum, zira çevremdeki tüm erkekler sevişmeyi bir sanat olarak ele alıyor ve kadınını mutlu etmeden yataktan çıkmıyor. adama bakıyorsun ziraat bankası mutemedi gibi tipi var ama karısının demesine göre seks tanrısı pezevenk.

kadınlar bize bunlarla gelmeyin, ayfer’in kocasının da, yeliz’in kocasının da, feride’nin kocasının da ne olduğunu ben çok iyi biliyorum. ve biliyorum ki onlar da beni seks tanrısı sanıyorlar, sevişirken şiir yazar gibi hassas davrandığımı düşünüyorlar. yalan arkadaşım, bildiğin tak tak tak saydırıyorum, eğer edebi bir esere benzeteceksek benim sevişmemi olsa olsa kısa öykü denemesi olur. niye kısa anladın sen onu amına koyim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder