30 Kas 2011

İlluminati Komplo Teorisidir!
Dünyayı illuminati adı verilen gizli bir örgütün yönettiğine inanmayanların olduğunu görüyorum. Bunu bir komplo teorisi olarak görüyorlar. Yüzyıllardan beri, adını fen kitaplarında gördüğümüz birçok insanın da dahil olduğu söylenen bu grubun bir fantezi olduğuna inanıyorlar. 7 milyar nüfuslu dünyayı bilmem kaç kişiden, hadi diyelim yüzlerce, oluşan bir örgütün yönetemeyeceğini düşünüyorlar.

Haklılar! Eğer illuminati’nin her ülkede ofis açan, sigortası düzenli ödenen elemanlarca işletildiği düşünürsek haklılar. Yani 7 milyar insanı hiç şaşmadan yönetmek, istediklerini yaptırmak için büyük bir insan gücüne ihtiyaçları var, çok iyi veri tutuyor olmaları gerek, veritabanlarını alacak server bulmak bile zordur.

Ama arkadaşım sen mal mısın? İlluminati sence bu şekilde çalışıyor olabilir mi? Kütahya simav’da illuminati ilçe başkanlığı gibi bir yer olabilir mi? Azıcık global düşünsene. Ülke başkanlarını, başbakanlarını, bakanlarını, milletvekillerini, yöneticilerini, vs. bunlardan birini veya birkaçını kendi hükümranlığı altına alsa seni yönetemez mi? Yönetmiyor mu? 1 milyar 200 milyon nüfuslu çin’i yönetmek için çin cumhurbaşkanını kendine bağlaması yeter mi yetmez mi? Yeter değil mi? Yetiyor da.

Adam senin gibi Gemlik serbest bölge illuminati başkanlığı kurmayı düşünmüyor. Senin gibi küçük düşünmediği için de dünyayı yönetiyor. Eğer illuminati’nin başında sen olsaydın, kusura bakma ama ödemiş’i bile yönetemezdin sen. Ha bu kafayla sana göre illuminati komplo teorisi. Çok biliyorsun ya komplo nedir, teori nedir, önüne gelene komplo teorisi de geç.

Mal.

al bak bakalım şu resim sana neyi çağrıştırıyor?


yukarıdaki üçgen içindeki göze benzettin mi? niye Sertab koreografisinde bunu yapmış olsun ki? aaa o yıl birinci oldu değil mi ondandır belki. Akıllı ol İlluminati seni izliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder