13 Tem 2011

kapıdan girer girmez sevişmeye başlamak


“eve kadar dayanamayacağım!”, bu cümle, kapıdan girer girmez sevişmeye başlama aktivitesinin kilit cümlesidir. asansörlü apartmanlarda veya müstakil evlerde daha sıklıkla görülen bir aktivitedir bu. asansörde veya müstakil evin bahçe girişinde başlayan öpüşmeler akabinde kapıdan girer girmez sevişme aktivitesini getirir.

ancak şu bir gerçektir ki türk kadınlarıyla kapıdan girer girmez sevişme olayı çok da mümkün değildir. tam siz yükünüzü almış giderken bir anda “ciddiyim, tuvalete gitmem lazım” sözüyle içine girmiş olduğunuz alemden bir anda sıyrılırsınız. sonra kadın tuvaletten çıkana kadar soyunur, çükünüzle oynamaya başlamış olursunuz.

birbirini hunharca soymak, temel içgüdü filmindeki gibi kadını koltuğa yaslayıp külotunu yırtarak çıkarmak varken olay yine ansızın tuvaletten çıkan kadını bekleme şekline bürünür ki beklentiler bir anda uçup gider. türk kadını ile kapıdan girer girmez yapılacak en iyi şey ateşli şekilde öpüşmek ve devamında kadını tuvalete uğurlamaktan ibarettir.

şimdi kadınlar diyecek ki “biz sizi düşünüyoruz, hijyene önem veriyoruz, temiz bir sevişme taraftarıyız, vs.” iyi de biz istemiyoruz! biz kaptırıp gitmek istiyoruz, bir kere bile size “tuvalete git” diyen erkek oldu mu hayatınızda? niye tuvalete gitmiyorsun? hijyen alışkanlığın yok mu diye çıkışan biri oldu mu hiç? gitmeyin arkadaşım, bir kere de kapıdan girer girmez ağız tadıyla holde sevişelim yani ne olur?

biz de kirli olalım, ben seninle tuvalete gitmemeye de varım!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder