30 Haz 2011

türk kızlarının sevişmede çok müdahaleci olması


- yavaş biraz orası acıyor
-…..
- ısırma sonra morarıyor
- ….
- ı-ıhh yapma onu
-…..
- hayır hayır az daha geri
-…..
- biraz dur iyi değil böyle, geri git şimdi hah tamam

daha binlercesi… hiç yabancı uyruklu birisiyle sevişmediğim için diğer ülke kızlarının tutumları konusunda bir fikrim yok, ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki türk kızı sevişirken, maçı saha kenarından maestro gibi yöneten teknik direktör havasına giriyor. onu öyle yap, bunu yapma, dur, kalk, çık, gir, itekle derken ne konsantrasyon kalıyor ne huzur.

e ama sevişirken bu tür şeyleri söylemek iyidir, dediğinizi duyar gibiyim. tabi ki partneri yönlendirmek, zevki artırmak için çabalamak iyidir ama bunu öğretmen edasıyla, biraz da kızarak söylemek iyi olmuyor. bu lafları sevişmenin içinde yedireceksin, sevişme ile aynı potada eriteceksin. sen kölesiyle sevişen kleopatra gibi emirler yağdırırsan, mesai bitimine 5 dakika kalmış devlet memuru gibi konuşursan olmuyor ki.

biraz işve, cilve, şehvet, arzu, vb. olması gerekmiyor mu? en azından ses tonunuzu düşürseniz, sevişmenin ritmine uygun bir eda takınsanız olmuyor mu? kapısında “girilmez” yazan odaya girmeye çalışan vatandaşı uyaran güvenlik görevlisi gibi konuşmak hiç iyi olmuyor inanın bana.

istekleriniz olabilir, rahatsızlıklarınız olabilir, hoşlandığınız şeyin devam etmesini istiyor olabilirsiniz ama bunun yolu “hah la aferin oradan yardır” demek olmamalı. bunun örneklerini bir çok filmde, dizide görmek mümkün, bi zahmet öğrenin. olmadı bize sorun, faydalı şeyler söyleyebiliriz.

-itekle evet, öylecene itekle…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder