23 Haz 2011

tanga giymek yumurtalıklar için tehlikelidir


sürekli olarak erkeklere yapılan “boxer testisler için uygun ortamı sağlamaz, slip don tercih edin” türü, götten uydurulmuş bir uyarı mesajıdır, yani panik yok tanga giyebilirsiniz şimdilik. şimdilik diyorum çünkü aslında bence tanganın 50 türlü zararı var ama hiçbir bilim insanı bunu açıklamaya cesaret edemiyor. erkek milletinden gelecek tepkileri göğüslemeye kimse hazır değil henüz.

erkek adamın taşaklarıyla ilgili günde 3 posta araştırma yapan bilim adamları neden acaba tanga’ya, g-stringe, c-stringe bu kadar kayıtsız kalıyor? allah aşkına bir bakın boxer mi daha sakıncalı duruyor, tanga mı? götün arasına giren bir şey nasıl oluyor da uzun dondan dana zararsız olabiliyor?

ama dedim ya aslında tanganın da birçok zararı var fakat bilim dünyası bunu açıklama cesareti gösterecek bilim insanlarını bekliyor. g-stringe hiç girmiyorum.

1 yorum:

  1. Merhaba ben maraz yaş 34 aşka sevgiye dost ve mutluluğa hasret bayanlar Her yaştan gizliliğe önem veren sır kalmasını isteyen her yaştan KOCASINDAN SEVGİLİSİNDEN GÖRMEDİĞİNİZ İLGİ SEVGİYİ GÖRECEKSİNİZ SÖZ MUTSUZ,EVLİ,DUL,TÜRBANLI,AÇIK BAYANLAR GSM:0506 163 47 72 ÖZELE açık erkekler aramasın sakın) MUTSUZ BAYANLARI MUTLU EDERİM HER KONUDA OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. Denemeden bilemezsin yaşanan heyecan ve mutluluğu ) ÖZELİN BENİM SIR RIN SIR RIMDIR ÖLENE DEK SADECE CİDDİ BAYANLAR (NOT:ERKEKLER ARAMASIN SAKIN) 

    YanıtlaSil