8 Haz 2011

Kahretsin Federaller!!


bu kadar beddua alıp da burnu boktan kurtulabilen bir insan evladı olduğunu sanmıyorum. federallerin yaşamı da böyle bence, sürekli kahretsin federaller, kodumun federalleri, s.ktimin federalleri, yine mi federaller onların ta anuna koyim ben diye diye adamların yaşantısını piç ediyor bu amerikan polisleri ve şerifleri. hayır sen belli ki kazanamamışsın federallik bölümünü adam dosyayı elinden alınca ne demeye ileniyorsun. 2010 yılında hala şeriflik yaptığına, bu işten para kazandığına dua edeceğine vay efendim yine mi federaller diye bir çıkışlar, bir yükselmeler falan. lan dongoz 2 yıllık şeriflik yüksek okulunu bitirmişsin, tabii ki alacak adam elinden dosyayı. ne yani ted bundy’i senin yakalamanı mı beklesinler.

bunlar yüzünden bu heriflerin iş hayatı dışında hiçbir işleri yolunda gitmiyor. depresyon bunlarda, cinnet bunlarda, eşiyle ayrılmak, çocukların velayetini kaptırmak bunlarda. çocuğuyla geçirdiği bir hafta sonunu çok gören amir ibnesi bunlarda. sanki çok meraklılar senin elindeki dosyayı alıp sabah akşam onun üzerinde çalışmaya bu garipler. sen gidip karınla kızınla arka bahçende barbekü partisi verip, trambolin üzerinde zıplayarak komik videolar kaydet diye kendini feda ediyor bu adamlar, sonra kahrolsun federaller, sen kahrol piç!

babam federal olsa bu kadar üzülmez, yıpranmazdım arkadaş. nedir bu adamların üzerine yapışmış olan orospu çocukluğu damgası. dizilere bakıyorsun hepsi polis, dedektif, csi anasını satayım bir tane de bu adamların sorunlarına dikkat çeken dizi, film, tiyatro, müzikal yok. varsa yoksa emekliliğine 1 ay kalmış donutsever amerikan polisleri. yeri gelince de patlat bir kahrolsun federaller lafı oh mis. bakın azınızı yüzünüzü s.kerim, bu adamlara insan gibi davranın. aynı vatanın evladısınız lan piçler!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder