23 Haz 2011

kadınlara güvenimi yitirdim temalı ilgi arayışları


bulunduğu ortamla ilgisi olmayan, ilgisiz, sorunlu, gizemli erkek ayaklarıyla yıllardır kız kaldırmayı başarabilmiş erkeklerimizin, dünya erkeklerinin yeni kız düşürme tekniğinin bütününü kapsayan arayışlardır.

hayatında iki kızla çıkmış bir erkek nasıl oluyor da terk edilince kadınlara olan güvenini yitiriyor ben de bunu anlamıyorum arkadaş. sanırsın pezevenk ömrünü vakfettiği, hayatımın kadını gözüyle baktığı kadından darbe yemiş, aldatılmış. sanırsın kadın nikah masasından kaçmış. her terk edilen moloz kadınlara güvenini yitiriyor anasını satayım.

hiçbirinin doyurucu bir güven yitirme hikayesi yok, boş laflar, altı doldurulmamış söylemler üzerinden kız kaldırmaya çalışıyorlar. hayır kadınlar da bu tip numaraları bir türlü çözemediler arkadaş. her güvenini yitirenin güvenini yeniden tesis etmek senin görevin olmamalı be bacım. bu kadar hırpalama kendini, o malın kadınlara güvenini yitirmesi, amazon ormanlarında kanadını çırpan kelebek kadar etki etmiyor şu aleme. bırak güveninin yitirsin, bırak ibne olsun, gay olsun pezevengin evladı.

neymiş çok sevdiği kız arkadaşı bunu bir başkası için terk etmişmiş de bu da güvenini yitirmişmiş. lan siktir git amcık, yalan da olsa daha iyi bahane bul ki, haa eleman kafa yormuş en azından diyeyim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder