22 Haz 2011

ilk sevişmesinde jartiyere denk gelen genç bünye


36 yaşındayım hala bir kadının üzerinde jartiyer görebilmiş değilim. yakında jartiyerin sadece filmlerde görülen hayali bir varlık olduğuna inanmaya başlayacağım. zaten bir araştırma yapsan, türkiye’de filmler haricinde, kanlı canlı jartiyer görmüş insan sayısı bini geçmez. herkeste bir jartiyer tutkusu var ama jartiyer gören yok. ben çoğu yerde satıldığına bile inanmıyorum. belki havalimanında falan, yabancı hostesler alır diye o da.

işte böyle bir durumda, ilk sevişmesinde jartiyere denk gelen genç türkiye’de parmakla gösterilebilecek bir insandır bana göre. yıllar yılı sadece bu anısını anlatarak prim yapabilir, bunun ekmeğini yiyebilir. ancak bu işin dezavantajı da vardır, bu tıpkı herkes 5.65 metre atlarken sırıkla atlama müsabakasına 6.05 metreden başlamak gibidir, çıta çok yüksektedir artık. bundan sonraki ilişkilerde jartiyersizlik onu buhrana sürükleyecek, her ilişkisinde sürekli o tadı arayacaktır.

hiç bilmiyorum ama sanki ben bir defa jartiyer görsem bir daha ondan ayrılmayı hiç istemem gibime geliyor. sen onu ilk ilişkinde yakalamışsın, bundan sonra pazen dona fit olabilir misin? farklı renk sutyen-külot ikilisi seni tatmin edebilir mi? hava soğuk diye çorabıyla sevişen bir kıza müsamaha gösterebilir misin?

jartiyerin ilmek ilmek işlenmiş dantelinin verdiği huzuru, zevki, iştiyakı mahalle doncusundan alınmış ayıcıklı külotta bulabilir misin? işin çok zor senin kafadan jartiyeri bulan genç, işin çok zor.

ne dedi feriha’nın annesi zehra; “keşke köyümüzden hiç gelmeseydik, bunları hiç görmeseydik. gördükten sonra bunlara bu kadar uzak kalmak, erişememek insanı mahvediyor.” sen artık jartiyer görmüş adamsın aşağısı kesecek mi seni? allah sabır versin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder