17 May 2011

sevişmede erkek güçten düşünce aragazı veren kadın

son derece akıllı, duruma vakıf, nerede ne yapması gerektiğini bilen, tıpkı kenardan sürekli oyuna müdahale eden teknik direktör gibi kadındır. sevişme esnasında erkeğin güçten düştüğünü, konsantrasyonunun bozulduğunu, aklının dağıldığını, yorulduğunu hissettiği anlarda, ustaca olaya müdahale ederek dağılmakta olan erkeği toparlar ve yeniden oyuna dahil eder.

bunu bazen erkeğin saçlarını okşayıp “harikasın, yok böyle bir zevk” diyerek yapar, bazen de hiç olmadık yerde orgazm olacakmış heyecanı yaratarak “ah ah ah ah evet ah ah” şeklinde yapar. nasıl bir yol izliyor oluyorsa olsun ki bu yolu gözlemleri neticesinde erkeğine özel geliştirmiştir kesin, sonuç her zaman müspettir. aragazını alan erkek bunun verdiği yedek güç ile sıfır lastik gibi yolu kavrar.

bu kadınların yaptığı numara, rol kesme falan değildir. bir satranç ustası gibi yeri geldiğinde gereken hamleyi yapmaktır. bunu her kadın yapamaz, uzun sevişmelerin ve erkeğinin duygularına hakim olmanın bir sonucudur bu. ve öyle ustalıkla, incelikle yapılır ki hiçbir erkek aragazı aldığının farkında olmaz. gücü, çekişi, istikrarı yükselirken, bunun kadının ağzından dökülen iki çift laf sonucunda olduğunu bilmez. kadınlar da bunu asla söylemez. tıpkı “benim gol atmam önemli değil, önemli olan takımımın kazanması” diyen golcü gibi.

sevişmenin gizli kahramanlarıdır onlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder