25 May 2011

eve çağrılan kıza sevişme olabileceğini ima etmek


gördüğüm yanlış uygulamalar, eli boş dönmeler, acıklı öyküler üzerine üzerinde durulması gerektiğine inandığım konudur. son zamanlarda eve çağırdığı kız arkadaşı, sevgilisi ile sadece yemek yiyip pişti oynayan, bir türlü sevişme faslına geçemeyen erkek sayısında korkunç bir artış var. erkek milleti evinde ağırladığı kıza misafir gibi yaklaştığı için bir türlü açılamıyor. doğrudur, açılmak kolay değil ama kolayı var. sevişme isteğini evde değil öncesinde yapmak.

“lan kıza gel bize sevişelim mi diyeceğiz” diye düşünen arkadaşlar var ki bunlar sittin sene sevişemez zaten. kolayı şu, sevişme isteğini eve çağırırken ima etmek. mesela kıza “bize gelsene film falan da izleriz” demek. buradaki “de” bağlacının anlamı büyük, akıllı bir kız derhal kavrar olayı ve ona göre tavır alır. yani bir şeyler yapılır, film de izlenir.

mesela “vakit kalırsa sana müzik cd’lerimi gösteririm”, dahiyane! vakit kalırsa, yani uzun uzun sevişiriz demek istiyor arkadaş. mesela “valla tüm komşular tatilde, gelsene” vay vay vay süper, yani diyor ki istediğimiz kadar bağıra çağıra sevişiriz. mesela “gelmişken ortalığı da toplarsın” nefis, yani önce dağıtalım, sonra toplanır nasıl olsa.

örnekleri çoğaltmak mümkün. eve çağrılan kıza bir sevişme olabileceğini hissettirmek iki taraf için de önemli. istenmeyen hareketlerin, vakit kaybının önüne geçilmiş olur. iki tarafın da kafası rahat olur. deneyin faydalarını göreceksiniz.

mesela “bütün işlerimi bitirdim, çamaşır bile yıkadım inanmazsın”, meali; yıkandım, götümde de temiz don var. enfes.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder