4 Oca 2011

tamirci çırağı şarkısındaki zengin o..spu


gariban emekçi kardeşimizin istemeden gönlünü kaptırdığı, zengin, it kişilikli, amına kodumun orospusudur. elleri ak yumuk yumuk , ojeli tırnaklarıdır. ellerinin yumuk yumuk olması sanırım sinirinden kendini sikecek bir yapıda olmasındandır. yoksa tamirciye gelmişsin ellerin yumuk yumuk olması niye? (yumuk yumuk ifadesini yanlış anlıyor olabilirim). ayağında uzun etek dalga dalgadır saçları kahpenin. belli ki reklam filmi çeker gibi, elemanın aklını başından almak için savurmuş tamirhanede.

ama bu kızı asıl orospu yapan bunlar değil, ne diyor bizim gariban işçi kardeşimiz, arabanın kapısını açtım , açtım girsin içeri kalktı hilal kaşları sordu kim bu serseri? lan amına kodumun kızı eleman üstüne başına yepisyeni elbiseler giymiş, saçını başını taramış, gelmiş insan gibi sana kapıyı açmış, kim bu serseri de ne demek oluyor? sanırsın üstüne atladı da ardına sürttürüyor haspanın. hayır o kapıyı açan hafiften zengin biri olsa anında, arabanın arka koltuğunda emdirirsin bübüşleri, ama işçi açına kapıyı kim bu serseri? ananın amı o serseri. hayır benim anlamadığım bu kız çekip gidince arabayla ve dahi bizim eleman egzozuna boğulunca, gözünde tomurcuk yaşlar ile ağır ağır doğruluyor. lan ne ara büküldün? değer mi lan böyle it kişilikli bir kız için ağlamaya, üzülmeye, eğilmeye? ben sana bunun gibi aynı zenginlikte ama bundan 100 kat daha iyi kızlar bulurum yeminle.

orospuya bak ya, arabasının kapısını açtı diye kim bu serseri? lan güdü malı madem o kadar kıymetli araban var, o kadar kıymetli götün var ne sikimi yemeye ümraniye'deki bir tamirciye geliyorsun? versene arabanı servise. ama yoook biliyorum ben seni, o araba seninse benim götümü siksinler. muhtemelen patronun arabasını tamirciye getiren bir sekretersin sen, ondan bu ezilmişliğin, bu ezilmişleri ezme çabaların.

ustan doğru demiş olm unut sen romanları, işçisin sen işçi kal git giy tulumları. bir daha da bunun gibi orospunun biri gelirse, bırak kapısını açmayı yüzüne bile bakma. sonra kendini bir bok sanıyor amına kodumun haspaları. siktirsin gitsin, araba kaç modelse egzozuna boğacak kadar?

Not: Resim sadece temsilidir. Resimdeki kızımızın bu olaydaki kızla bir ilgisi yoktur.

2 yorum:

  1. bunun rus malı versiyonunda zaten kız türk kızları gibi davranmıyor ve elemana şans tanıyor yani masallarda değil ruslarda da olabiliyormuş

    YanıtlaSil
  2. ruslarda her şey mümkün. duj bile!

    YanıtlaSil