27 Oca 2011

Bir köşede tek başına ağlayan kız gören erkek


kızı teselli etmek, teselli ederken bir elektrik olması, elektriğin gecenin ilerleyen saatlerinde devam etmesi, kızın götür beni buradan demesi, eve götürülen kızın kapıdan girer girmez dudaklara yapışması, saatlerce süren sevişme, ertesi gün kızın erkeğin gömleklerinden birini giyerek kahvaltı hazırlaması, kahvaltıdan önce ihtiraslı, tutkulu bir sevişme, kahvaltı, ardından kızı okuluna, evine, işine bırakma ve akşamüzeri kızdan gelen telefonla uzun soluklu bir ilişkiye atılan ilk adımlar… tek başına ağlayan bir kız gören her 100 erkekten 98’inin aklından bu ve benzeri düşünceler 10 saniye gibi bir sürede akıp gitmektedir.

bu kadar kısa sürmesinin sebebi her erkeğin “bir gün ağlayan bir kız görürsem yapacaklarım” adında gizli bir ajandasının bulunmasıdır. bunu her boş kaldığında aklına getirir ve eksiklerini tamamlar. bir erkek tek başına ağlayan bir kız gördüğünde hazırlıksız yakalanmak istemez. derhal planını uygulamaya koyup, boş bir hayal peşinde harcadığı saatlerinin, günlerinin semeresini almak ister.

işin garibi bu “kız teselli ve kaldırma” planını yapan her 100 erkekten sadece 2’si kızı teselli edebilmektedir. teselli sonrası elektrik alış verişi safhasına geçen erkek bulunmaması bu plan sahibi erkekleri asla yıldırmaz. her gün sadece türkiye’de 18-22 yaş arası iki buçuk milyon erkek “kız teselli ve kaldırma” planlarını gün içinde iki kere güncellemektedir. bu güncelleme sayısı akşam bara gidecek erkeklerde 8’e kadar ulaşabilmektedir.

peki ağlayan bir erkek gören kızlar ne düşünür? hiçbir şey düşünmezler. kızların bu yönde hazırlanmış bir planları yoktur, aksine yine erkeklerin “tek başına ağlayarak ilgiyi üzerine çekme” adlı başka bir planları vardır. “kızsızlıktan delirme aşamasına gelirsem” dürtüsüyle hazırlanan bu plan çok gerekmedikçe güncellenmez.

ağlarım, kız gelir ne oldu der, can yücel’den bir dörtlük attırırım ortaya, hafifçe gülümseriz, bir elektriklenme olur (gerisi yukarıdaki planın aynısı şeklindedir).

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder