1 Eyl 2010

ayakta başlayan sevişmeyi zemine yaymak

göründüğü ya da düşünüldüğü kadar kolay olmayan eylemdir. genellikle bizde pek olmaz ama hadi diyelim evin kapısından içeri girer girmez öpüşmeye, ardından üstünüzdekileri çıkarmaya başladınız. partnerinizi yavaş yavaş öpüyor kokluyorsunuz. üzerinizde don kalana kadar her şeyi ayakta bir hırsla çıkardınız, eee? devanımda ne olacak? sevişmeye ayakta devam etmek hem çok kısa sürmesine sebep olur hem de çok zevkli olmaz işte bu sebeplerden dolayı sevişmeyi zemine yaymak gereklidir.

burada görevin büyük kısmı erkek tarafına düşer kızı uygun şekilde yönlendirerek rahat bir konumda yatay pozisyona getimek erkeğin görevidir. burası amerika değil ki kızı tuttuğumuz yere yatıralım. halının olduğu kısma doğru yürümek lazım bu nedenledir ki ayakta başlayan sevişmelerde erkek öpüşürken gözünü kapamaz çünkü nereye gitiiğini görmek zorundadır. amerikalı gibi yemek masasının üzerini elimizin tersiyle sıyırarak ortalığa saçma gibi bir lüksümüz yoktur bizim. kaldı ki yemek masası bile çok nadir bulunur bizde.

onun için erkek yavaş adımlarla, en az tek göz açık şekilde bir yandan da sevişmeye ara vermeden kızı uygun platforma çekmelidir. ardından işin nispeten daha kolay kısmı gelir ki o da çökmektir. çökmeye yine erkek tarafı başlamalıdır, kızlar çöktüğünüzü algılarsa size ayak uydururlar eğer siz çökmenize rağmen kız çökmemekte ısrarcı ise başka bir isteği vardır aman dikkat!

çöktükten sonrası kolaydır, erkek bir elini yere koyarak kendini desteklerken öteki eliyle kızı boynundan yavaşça uygun gördüğü yere usulca bırakır. işte ayakta başlayan sevişme artık uygun zeminde devam edecektir. kolay gelsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder