27 Ağu 2010

Soyunsun diye sevgilinin üzerine kaynar çay dökmek

hep amerikan filmlerinde görmez miyiz, adam kadının soyunmasını sağlamak için elindeki kırmızı şarabı bilerek ve isteyerek kadının göğüs boşluğundan içeri boca eder. sonra binbir özür, kaza oldu falan derken bir bakmışsın ki kadın çıplak, e madem soyundun neden sevişmiyoruz düşüncesi ağır basar ve sonuç malum.

biz bunlarla büyüdük ama tek eksik şarap. kırk yılın başı evine kız arkadaş getirmiş bir türk erkeğinin evinde kırmızı şarap bulunması ihtimali o kadar düşüktür ki buraya yazmaya dahi gerek görmedim. bir türk erkeği eve kız atmışsa ona %99.9 çay koyar. ister yaz ister kış olsun o demlik ocağın üzerine oturtulur.

e haliyle evdeki tek içecek çay olunca da yukarıda bahsettiğim sonu sevişmeyle biten sıvı dökümü organizasyonu sadece çay ile gerçekleştirilebilir.

bugün türkiye'de her 12 dakikada bir kızımızın sırf bu fantezi uğruna haşlandığını biliyor musunuz? ülkemizdeki yanık merkezleri yetersiz, gelin siz de destek olun her ilimize bir yanık merkezi kurulmasına öncülük edin. unutmayın! sizin eve gelen kız arkadaşınızın da tek seçeneği çay olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder