27 Ağu 2010

Güzel kızın kıskandırma amaçlı çıktığı erkek olmak

gençlik filmlerinin vazgeçilmez malı olmakla eşdeğerdir. okulun popüler, güzel, seksçi kızı sevgilisi olan yüzüne bakmaya doyamayacağın ay parçası insanı bir nebze olsun kıskandırmak için, "bak bende birileriyle beraberim" diyebilmek için bu malı seçer ve ona yavşar. bu mal da sanır ki bu kız yangın. lan öküz bir kıza bak bir kendine bak mümkün mü böyle bir şey. kız zaten orlando bloom, brad pitt, johny depp türü bir adamla çıkıyor neden ilyas salman olan sana baksın. biriniz de çıkıp dur bakalım çirkinim ama benim de bir gururum var desin dişimi kıracağım.

ama sizi de anlıyorum belki kıskandırayım derken kazara verir diye yavşak gibi dolanıyorsunuz ortalık yerde. ha bi de bunların arkadaşını, dostunu satan türleri var. o derece inanıyorlar bu yalana. sonunda götlerinde bir donla tüm okul takımı amigo kızlarının önünde kala kalıyorlar geyik gibi. sonra bir utanma, bir aşağılanma falan. hak ediyorsun bunları, daha beterini hak ediyorsun süzük.

ha ben o cheerleader'in, okul takımı kaptanı güzel suratın da amına koyayım orası ayrı ama bile bile lades diyen bu piçlere de kızmıyor değilim. az kendini bil ya!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder