4 Mar 2010

Gliserin stoğu tükenmek üzere

filmlerde, dizilerde ağlamayı beceremeyen aktör/aktrisler için yardımcı olarak kullanılan gliserin stoğunun tükenmek üzere olduğu bildirildi. Özellikle yaprak dökümü ve küçük kadınlar dizilerinde son zamanlarda yaşanan aşırı gliserin tüketiminin stokların azalmasına sebep olduğu bildirildi.

Gliserin stokçuları derneği başkanı adnan zinagil; "aşk-ı memnu'nun son bölümleri de çok ağlak geçiyor, özellikle behlül karakteri tek başına 6 kişilik gliserin tüketiyor" şeklinde konuştu. "senaristler iki bölüm daha behlül'e ağlamalı roller yazarsa stokların daha fazla dayanması mümkün değil" diye sözlerini tamamladı.

Gliserin kullanımında başı çeken ülke olan Brezilya ile temas kuran Gliserin stokçuları derneği, "onlarda da sezon bitmek üzere ve dizilerde ağlamayanı dövüyorlarmış. bu nedenle oradan da gliserin alamıyoruz, devlet bize sahip çıksın" açıklamasında bulundu.

flaş tv ise bu gelişmelerden en az etkilenen kanal oldu. hala eski usul soğan kullanımına devam eden flaş tv'den bir yetkili, "biraz yakıyor ama iyi işler ortaya çıkıyor" dedi.

Paylaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder