18 Şub 2010

"Morning sex is the best" akımının sonu!

"Morning sex is the best" isimli akımın kurucusu ve isim babası Alfredo Morningx dün sabah saatlerinde evinde ölü bulundu. Yetkililer Alfredo Morningx'in intihar ettiğini bildirdiler. Yıllardır gazetelerin arka sayfalarında kendisine ve akımına yer bulan ve tüm dünyada sabah seksinin en iyi olduğunu ve seksin sabah saatlerinde yapılması gerektiğini savunan Morningx'in bu görüşünün dünya tarafından bir türlü kabullenilmemesi sebebiyle intihar ettiği düşünülüyor.

Öğle saatlerinde bir açıklama yapan "Morning sex is the best" derneğinin ikinci başkanı Albert Twopost; "acımız çok büyük, dünya büyük bir filozofunu yitirdi" dedi, Twopost, "Alfredo insanların seksten daha çok zevk almasının derdindeydi, bunun için uzun yıllar çalıştı ve sabah seksi en iyisidir tezini ortaya attı. fakat insanların çalışma hayatları bu seksi yaşamalarına izin vermedi. yaşayanlardan da çok kötü mesajlar aldı, narin bünyesi bunu kaldıramadı" şeklinde konuştu.

Alfredo Morningx yarın sabah 6'da Minnessota asri mezarlığında defnedilecek. törene katılacak olanların Alfredo anısına törene gelmeden önce bir parti sevişmeleri rica ediliyor. bu sevişmenin sabah olması için de tören sabah saat 6'da yapılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder